Zábavno-obchodné centrum MAX Dunajská StredaMikuláš v MAXe

mikulas

Mikuláš v MAXe...
Milé deti, príďte dňa 6.decembra 2014 v sobotu do dunajskostredského MAXu, kde na vás bude čakať Mikuláš so sladkými odmenami a speváčka Simona Lelkesová so svojím hudobno-tanečný programom. 
Partnermi akcie sú:Devergo, Ševt, Club, Men ́s shop, kaderníctvo Beauty Hair,Esoline, Hráč, Reserved, Cropp town, Családi Könyvklub, Prominent Cafe, Swan, Duntel,solárium Sunmaxx, Pizza Extra, Arena Poker Klub, Swan, Hypernova, Terezia 100 a Revi-SK .

7. narodeniny ZOC MAX Dunajská Streda

dňa 25.októbra so začiatkom o 16:30 hodine sa v zábavno-obchodnom centre MAX Dunajská Streda uskutočnila veľkolepá narodeninová oslava nášho centra spojená s módnou prehliadkou. Na pódiu sa predviedla speváčka Angie a Inka a rytmami horúcej zumby návštevníkov previedla inštruktorka zumby Házi Csilla. Úspech na pódiu mala aj speváčka Haizok Melinda. Každý návštevník dostal od nás sladkú odmenu v podobe chutných maffinov.

Podujatie bolo sprevádzané módnou prehliadkou, ktorú predviedli krásne finalistky súťaže Felvidék szépe 2014. Návštevníci mali možnosť vidieť v rámci módnej prehliadky najnovšie kolekcie prevádzok CLUB, RESERVED, NEW YORKER a ESOLINE, ako aj jedinečné modeli známej módnej návrhárky značky KOKA FASHION.

Hlavným hudobným hosťom bol finalista súťaže X Factor - Gyurcsík Tibor.

Počas celého podujatia sa mohli nakupujúci návštevníci zapojiť do súťaže a registrovať svoje pokladničné doklady pri pódiu a na záver podujatia bol vyžrebovaný jeden výherca, ktorý vyhral narodeninový balík v hodnote 150,-€.

Partnermi akcie boli: Club, New Yorker, Reserved, Esoline, BioTech USA, Exisport, Családi konyvklub, Arena poker club, Smilepoint, Felvidék szépe, Klenoty Trend, KOKA fashion a Swan.

Záchrana životov na chodbách zábavno-obchodného centra MAX v Dunajskej Strede

Chodby ZOC MAX Dunajská Streda sa dnes premenili na miesto poskytovania prvej pomoci, kde mohli predviesť žiaci základných a stredných škôl svoje vedomosti a zručnosti v oblasti poskytovania prvej pomoci a záchrany života.

Rezervované pre ženy - Prihláška


ikona_rezervovane

Rezervované pre ženy
ZOC MAX Dunajská streda
Online prihláška


Rezervované pre ženy - Október

ikona_rezervovane


Zábavno-obchodné centrum MAX v spolupráci s a-Studio a DSportal Vám prináša pravidelnú mesačnú akciu - "Rezervované pre ženy" v rámci, ktorej má možnosť vybraná žena prežiť skvelý deň plný relaxu, oddychu, krásy a módy.
Otváracie hodiny

OBCHODNÉ PREVÁDZKY 
Pondelok - Nedeľa 09:00 - 21:00
KAVIARNE A REŠTAURÁCIE
Pondelok - Nedeľa 09:00 - 21:00
HYPERNOVA 
Pondelok - Nedeľa 08:00 - 21:00
KASÍNO ARENA POKER CLUB
Pondelok - Nedeľa 24. hodín denne

ZOC MAX Dunajská Streda
Euro MAX Dunajská Streda, s.r.o.
Galantská cesta
92901
dunajskastreda@zocmax.sk

Všetky práva vyhradené Euro MAX Dunajská Streda, s.r.o. ® 2012