Zábavno-obchodné centrum MAX Dunajská StredaBabská jazda v CINEMAXe

Rozpravkar_BJ_zoc_max_663x382_CNMX

Milé baby,

V novembri sme pre vás pripravili babskú jazdu s českým filmom Rozpávkar. Akcia sa bude konať 11. novembra o 18:00 vo všetkých kinách CINEMAX.

Vladimír Michálek nakrútil nový český film "Rozprávkar". Scenár napísal na motívy veľmi úspešnej knihy Barbary Nesvadbovej Marek Epstein, v hlavných úlohách sa stretnú Jiří Macháček, Anna Geislerová a prvý krát v českom filme hviezda svetového modelingu Eva Herzigová. "Rozprávkar" tak ponúkne svojmu divákovi skutočne mimoriadnu autorskú kombináciu. Autorka knižnej predlohy Barbara Nesvadbová patrí dlhodobo medzi najpredávanejšie české spisovateľky so širokou čitateľskou základňou....

Sú tuniaky moji ľudia? Študentská kvapka krvi v MAXe! Nebuď tuniak a daruj krv..

663-383-kvapka-krvi-sk

Sú tuniaky moji ľudia? Študentská kvapka krvi v MAXe! Nebuď tuniak a daruj krv..

dňa 8.novembra 2014 v sobotu od 8:00 do 13:00 v priestoroch kina Cinemax na prvom poschodí. Každý darca bude za svoj dobrý čin odmenený občerstvením od Pizza Extra a Terna, 20%zľavou do kaviarne Cinema cafe, zľavou 10% do prevádzky obuvi CCC, ovsenou tyčinkou od prevádzky BioTech USA, 10 a 20% zľavou od prevádzky Skiny a vstupenkou na termálne kúpalisko.

Partnermi podujatia sú: Národná transfúzna služba slovenskej republiky, Slovenský červený kríž v Dunajskej Strede, Stredná zdravotnícka škola v Dunajskej Strede, poisťovňa UNION, CINEMAX, obuv CCC, Cinema Caffe, Pizza Extra, Skiny, BioTech USA, Lara Bags, Arena Poker Club, Swan a thermalpark Dunajská Streda.
Tak nebuď tuniak a daruj  krv dňa 8.novembra 2014 od 8:00hod do 13hod. v MAXe
Max....bližšie k Vám...

7. narodeniny ZOC MAX Dunajská Streda

dňa 25.októbra so začiatkom o 16:30 hodine sa v zábavno-obchodnom centre MAX Dunajská Streda uskutočnila veľkolepá narodeninová oslava nášho centra spojená s módnou prehliadkou. Na pódiu sa predviedla speváčka Angie a Inka a rytmami horúcej zumby návštevníkov previedla inštruktorka zumby Házi Csilla. Úspech na pódiu mala aj speváčka Haizok Melinda. Každý návštevník dostal od nás sladkú odmenu v podobe chutných maffinov.

Podujatie bolo sprevádzané módnou prehliadkou, ktorú predviedli krásne finalistky súťaže Felvidék szépe 2014. Návštevníci mali možnosť vidieť v rámci módnej prehliadky najnovšie kolekcie prevádzok CLUB, RESERVED, NEW YORKER a ESOLINE, ako aj jedinečné modeli známej módnej návrhárky značky KOKA FASHION.

Hlavným hudobným hosťom bol finalista súťaže X Factor - Gyurcsík Tibor.

Počas celého podujatia sa mohli nakupujúci návštevníci zapojiť do súťaže a registrovať svoje pokladničné doklady pri pódiu a na záver podujatia bol vyžrebovaný jeden výherca, ktorý vyhral narodeninový balík v hodnote 150,-€.

Partnermi akcie boli: Club, New Yorker, Reserved, Esoline, BioTech USA, Exisport, Családi konyvklub, Arena poker club, Smilepoint, Felvidék szépe, Klenoty Trend, KOKA fashion a Swan.

Záchrana životov na chodbách zábavno-obchodného centra MAX v Dunajskej Strede

Chodby ZOC MAX Dunajská Streda sa dnes premenili na miesto poskytovania prvej pomoci, kde mohli predviesť žiaci základných a stredných škôl svoje vedomosti a zručnosti v oblasti poskytovania prvej pomoci a záchrany života.

Rezervované pre ženy - Prihláška


ikona_rezervovane

Rezervované pre ženy
ZOC MAX Dunajská streda
Online prihláška


Rezervované pre ženy - Október

ikona_rezervovane


Zábavno-obchodné centrum MAX v spolupráci s a-Studio a DSportal Vám prináša pravidelnú mesačnú akciu - "Rezervované pre ženy" v rámci, ktorej má možnosť vybraná žena prežiť skvelý deň plný relaxu, oddychu, krásy a módy.
Otváracie hodiny

OBCHODNÉ PREVÁDZKY 
Pondelok - Nedeľa 09:00 - 21:00
KAVIARNE A REŠTAURÁCIE
Pondelok - Nedeľa 09:00 - 21:00
HYPERNOVA 
Pondelok - Nedeľa 08:00 - 21:00
KASÍNO ARENA POKER CLUB
Pondelok - Nedeľa 24. hodín denne

ZOC MAX Dunajská Streda
Euro MAX Dunajská Streda, s.r.o.
Galantská cesta
92901
dunajskastreda@zocmax.sk

Všetky práva vyhradené Euro MAX Dunajská Streda, s.r.o. ® 2012